C327C160F3G5TA
KEMETKEMET
C327C160F3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C327C160F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 16PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Fitxak: C327C160F3G5TA.pdf
  • Mezua
C327C160F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C327C160F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 16PF 25V C0G/NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186856 pcs Datuen fitxa C327C160F3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.320" (8.13mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 16pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 16pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C327C160G3G5TA
C327C160G3G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 16PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Stockean: 271321 pcs
Deskarga: C327C160G3G5TA.pdf
RFQ
C327C160FAG5TA
C327C160FAG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 16PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Stockean: 215678 pcs
Deskarga: C327C160FAG5TA.pdf
RFQ
C327C160F3G5TA7301
C327C160F3G5TA7301