C325C684M1R5TA7301
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C325C684M1R5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL
Fitxak: C325C684M1R5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C325C684M1R5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C325C684M1R5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 341870 pcs Datuen fitxa C325C684M1R5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.68µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.68µF