C325C153J1G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C325C153J1G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 15NF 100V C0G 5%
Fitxak: C325C153J1G5TA.pdf
  • Mezua
C325C153J1G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C325C153J1G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 15NF 100V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 580768 pcs Datuen fitxa C325C153J1G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.015µF