C325C152FAG5TA7301
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C325C152FAG5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C325C152FAG5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C325C152FAG5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C325C152FAG5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108936 pcs Datuen fitxa C325C152FAG5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 1500pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C325C151KAG5TA7301
C325C151KAG5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 RAD
Stockean: 1088496 pcs
Deskarga: C325C151KAG5TA7301.pdf
RFQ
C325C152GAG5TA7301
C325C152GAG5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1500PF 250V C0G RADIAL
Stockean: 150273 pcs
Deskarga: C325C152GAG5TA7301.pdf
RFQ
C325C152FAG5TA
C325C152FAG5TA
deskribapena: CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 RAD