C325C122G3G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C325C122G3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1200PF 25V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C325C122G3G5TA.pdf
  • Mezua
C325C122G3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C325C122G3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1200PF 25V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 244661 pcs Datuen fitxa C325C122G3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1200pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 1200pF