C324C511J3G5TA7301
KEMETKEMET
C324C511J3G5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C324C511J3G5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Fitxak: C324C511J3G5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C324C511J3G5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C324C511J3G5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 998352 pcs Datuen fitxa C324C511J3G5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 510pF