C324C362J3G5TA
KEMETKEMET
C324C362J3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C324C362J3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 3.6NF 25V C0G 5%
Fitxak: C324C362J3G5TA.pdf
  • Mezua
C324C362J3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C324C362J3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 3.6NF 25V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 829725 pcs Datuen fitxa C324C362J3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 3600pF