C323C471JDG5TA
KEMETKEMET
C323C471JDG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C323C471JDG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 1KV NP0 RADIAL
Fitxak: C323C471JDG5TA.pdf
  • Mezua
C323C471JDG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C323C471JDG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 470PF 1KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115849 pcs Datuen fitxa C323C471JDG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 470pF