C323C201K3G5TA
KEMETKEMET
C323C201K3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C323C201K3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 200PF 25V C0G 10%
Fitxak: C323C201K3G5TA.pdf
  • Mezua
C323C201K3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C323C201K3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 200PF 25V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 889687 pcs Datuen fitxa C323C201K3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 200pF