C323C152K3G5TA
KEMETKEMET
C323C152K3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C323C152K3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 1.5NF 25V C0G 10%
Fitxak: C323C152K3G5TA.pdf
  • Mezua
C323C152K3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C323C152K3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 1.5NF 25V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 905612 pcs Datuen fitxa C323C152K3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 1500pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C323C152J3G5TA
C323C152J3G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 RAD
Stockean: 790949 pcs
Deskarga: C323C152J3G5TA.pdf
RFQ
C323C152K3G5TA7301
C323C152K3G5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET