C322C472K2R5CA
KEMETKEMET
C322C472K2R5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C322C472K2R5CA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 200V X7R RADIAL
Fitxak: C322C472K2R5CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C322C472K2R5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C322C472K2R5CA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6210 pcs Datuen fitxa C322C472K2R5CA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-2061
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose