C322C471JDG5TA
KEMETKEMET
C322C471JDG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C322C471JDG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 1KV NP0 RADIAL
Fitxak: C322C471JDG5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C322C471JDG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C322C471JDG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 470PF 1KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57299 pcs Datuen fitxa C322C471JDG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-5101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 470pF eskaerak General Purpose