C322C220KGR5TA
KEMETKEMET
C322C220KGR5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C322C220KGR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22PF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: C322C220KGR5TA.pdf
  • Mezua
C322C220KGR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C322C220KGR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 22PF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172889 pcs Datuen fitxa C322C220KGR5TA.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 22pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 22pF