C322C152J2G5CA
KEMETKEMET
C322C152J2G5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C322C152J2G5CA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 200V NP0 RADIAL
Fitxak: C322C152J2G5CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C322C152J2G5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C322C152J2G5CA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1500PF 200V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3692 pcs Datuen fitxa C322C152J2G5CA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-1959
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 1500pF eskaerak General Purpose