C322C151J2G5TA7301
KEMETKEMET
C322C151J2G5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C322C151J2G5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL
Fitxak: 1.C322C151J2G5TA7301.pdf2.C322C151J2G5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C322C151J2G5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C322C151J2G5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185918 pcs Datuen fitxa 1.C322C151J2G5TA7301.pdf2.C322C151J2G5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-17992-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 150pF eskaerak General Purpose