C322C103K2R5TA
KEMETKEMET
C322C103K2R5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C322C103K2R5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL
Fitxak: C322C103K2R5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C322C103K2R5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C322C103K2R5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 342130 pcs Datuen fitxa C322C103K2R5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-4325
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C322C103K3G5TA
C322C103K3G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 10NF 25V C0G 10%
Stockean: 602289 pcs
Deskarga: C322C103K3G5TA.pdf
RFQ
C322C103K2R5TA7301
C322C103K2R5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL