C321C682JAG5TA
KEMETKEMET
C321C682JAG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C321C682JAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 6.8NF 250V C0G 5%
Fitxak: C321C682JAG5TA.pdf
  • Mezua
C321C682JAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C321C682JAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 6.8NF 250V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 482242 pcs Datuen fitxa C321C682JAG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.250" (6.35mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 6800pF