C320C822FAG5TA
KEMETKEMET
C320C822FAG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C822FAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 250V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C320C822FAG5TA.pdf
  • Mezua
C320C822FAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C822FAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 8200PF 250V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81407 pcs Datuen fitxa C320C822FAG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8200pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 8200pF