C320C682K1R5TA
KEMETKEMET
C320C682K1R5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C682K1R5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL
Fitxak: C320C682K1R5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C320C682K1R5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C682K1R5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 277455 pcs Datuen fitxa C320C682K1R5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-4313
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 6800pF eskaerak General Purpose