C320C681J2G5TA
KEMETKEMET
C320C681J2G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C681J2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 200V NP0 RADIAL
Fitxak: C320C681J2G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C320C681J2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C681J2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 680PF 200V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213882 pcs Datuen fitxa C320C681J2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-4312
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 680pF eskaerak General Purpose