C320C565M3R5TA7301
KEMETKEMET
C320C565M3R5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C565M3R5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5.6UF 25V X7R RADIAL
Fitxak: C320C565M3R5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C320C565M3R5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C565M3R5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 5.6UF 25V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78295 pcs Datuen fitxa C320C565M3R5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.6µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 5.6µF