C320C563G5G5TA
KEMETKEMET
C320C563G5G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C563G5G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.056UF 50V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C320C563G5G5TA.pdf
  • Mezua
C320C563G5G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C563G5G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.056UF 50V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69286 pcs Datuen fitxa C320C563G5G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.056µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.056µF