C320C474M5U5TA7301
KEMETKEMET
C320C474M5U5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C474M5U5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
Fitxak: C320C474M5U5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C320C474M5U5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C474M5U5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222768 pcs Datuen fitxa C320C474M5U5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-13979-1
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose