C320C221J3G5TA
KEMETKEMET
C320C221J3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C221J3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 25V C0G RADIAL
Fitxak: C320C221J3G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C320C221J3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C221J3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 220PF 25V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 892137 pcs Datuen fitxa C320C221J3G5TA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 220pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.100" (2.54mm) Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Series Goldmax, 300 Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling
balorazio - polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate Straight
Zabaldutako deskribapena 220pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena CAP CER 220PF 25V C0G RADIAL