C320C184KAR5TA
KEMETKEMET
C320C184KAR5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C184KAR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 180NF 250V X7R 10%
Fitxak: C320C184KAR5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C320C184KAR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C184KAR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 180NF 250V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 386683 pcs Datuen fitxa C320C184KAR5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.18µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.18µF