C320C153M1U5CA
KEMETKEMET
C320C153M1U5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C153M1U5CA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 100V Z5U RADIAL
Fitxak: C320C153M1U5CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C320C153M1U5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C153M1U5CA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.015UF 100V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4895 pcs Datuen fitxa C320C153M1U5CA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-2145
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak General Purpose