C320C104K5R5TA
KEMETKEMET
C320C104K5R5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C104K5R5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Fitxak: 1.C320C104K5R5TA.pdf2.C320C104K5R5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C320C104K5R5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C104K5R5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 422986 pcs Datuen fitxa 1.C320C104K5R5TA.pdf2.C320C104K5R5TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-4264
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C320C104K5R5TA7303
C320C104K5R5TA7303
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL