C320C103M1R5TA
KEMETKEMET
C320C103M1R5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C320C103M1R5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 20% 100V X7R RAD
Fitxak: C320C103M1R5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C320C103M1R5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C320C103M1R5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 20% 100V X7R RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246109 pcs Datuen fitxa C320C103M1R5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-14042
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose