C318C751KAG5TA
KEMETKEMET
C318C751KAG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C318C751KAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 750PF 250V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C318C751KAG5TA.pdf
  • Mezua
C318C751KAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C318C751KAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 750PF 250V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 710636 pcs Datuen fitxa C318C751KAG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.235" (5.97mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 750pF