C318C512F3G5TA
KEMETKEMET
C318C512F3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C318C512F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5100PF 25V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C318C512F3G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C318C512F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C318C512F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 5100PF 25V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 205769 pcs Datuen fitxa C318C512F3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.235" (5.97mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5100pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 5100pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C318C512F5G5TA
C318C512F5G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 5100PF 50V C0G/NP0 RAD
Stockean: 195925 pcs
Deskarga: C318C512F5G5TA.pdf
RFQ
C318C512F5G5TA7301
C318C512F5G5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 211410 pcs
Deskarga: C318C512F5G5TA7301.pdf
RFQ
C318C512F3G5TA7301
C318C512F3G5TA7301
deskribapena: CAP CER 5100PF 25V C0G/NP0 RAD