C317C511GAG5TA
KEMETKEMET
C317C511GAG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C317C511GAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C317C511GAG5TA.pdf
  • Mezua
C317C511GAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C317C511GAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243235 pcs Datuen fitxa C317C511GAG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 510pF