C317C221K2R5TA
KEMETKEMET
C317C221K2R5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C317C221K2R5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 200V X7R RADIAL
Fitxak: C317C221K2R5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C317C221K2R5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C317C221K2R5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 220PF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237549 pcs Datuen fitxa C317C221K2R5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-4223
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 220pF eskaerak General Purpose