C317C152M1U5TA
KEMETKEMET
C317C152M1U5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C317C152M1U5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 100V Z5U RADIAL
Fitxak: 1.C317C152M1U5TA.pdf2.C317C152M1U5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C317C152M1U5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C317C152M1U5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1500PF 100V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 952504 pcs Datuen fitxa 1.C317C152M1U5TA.pdf2.C317C152M1U5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-4216
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial
kapazitantzia 1500pF eskaerak General Purpose