C317C100J2G5CA
KEMETKEMET
C317C100J2G5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C317C100J2G5CA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 RADIAL
Fitxak: C317C100J2G5CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C317C100J2G5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C317C100J2G5CA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4079 pcs Datuen fitxa C317C100J2G5CA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-1906
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 10pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C317C100J2G5CA7301
C317C100J2G5CA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 RADIAL