C316C392F2G5TA
KEMETKEMET
C316C392F2G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C316C392F2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C316C392F2G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C316C392F2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C316C392F2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71417 pcs Datuen fitxa C316C392F2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.84mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3900pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 3900pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C316C391K3G5TA7301
C316C391K3G5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Stockean: 842634 pcs
Deskarga: C316C391K3G5TA7301.pdf
RFQ
C316C392F1G5TA
C316C392F1G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 RAD
Stockean: 77819 pcs
Deskarga: C316C392F1G5TA.pdf
RFQ
C316C392F2G5TA7301
C316C392F2G5TA7301
deskribapena: CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 RAD