C315C751F3G5TA7301
KEMETKEMET
C315C751F3G5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C315C751F3G5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Fitxak: C315C751F3G5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C315C751F3G5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C315C751F3G5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 257251 pcs Datuen fitxa C315C751F3G5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.183" (4.66mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 750pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C315C750JCG5TA
C315C750JCG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 75PF 500V NP0 RADIAL
Stockean: 56974 pcs
Deskarga: C315C750JCG5TA.pdf
RFQ
C315C751F3G5TA
C315C751F3G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RADIAL