C315C271F1G5TA
KEMETKEMET
C315C271F1G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C315C271F1G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 1% 100V C0G RADIAL
Fitxak: C315C271F1G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C315C271F1G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C315C271F1G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 270PF 1% 100V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129677 pcs Datuen fitxa C315C271F1G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-13925
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.183" (4.66mm) Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 270pF eskaerak General Purpose