C315C122F2G5TA
KEMETKEMET
C315C122F2G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C315C122F2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C315C122F2G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C315C122F2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C315C122F2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91890 pcs Datuen fitxa C315C122F2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.183" (4.66mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 1200pF