C3040H683JBGACT050
KEMETKEMET
C3040H683JBGACT050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C3040H683JBGACT050
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 630V NP0 3040
Fitxak: C3040H683JBGACT050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
C3040H683JBGACT050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C3040H683JBGACT050 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.068UF 630V NP0 3040 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3415 pcs Datuen fitxa C3040H683JBGACT050.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.299" L x 0.402" W (7.60mm x 10.20mm) Series HV-HT
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 3040 (7610 Metric) Beste izenak 399-13517-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Voltage, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.068µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3040 (7610 Metric)
kapazitantzia 0.068µF eskaerak General Purpose