C276CC35600AA0J
KEMETKEMET
C276CC35600AA0J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C276CC35600AA0J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 60UF 5% 470VAC RADIAL
Fitxak: C276CC35600AA0J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
C276CC35600AA0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C276CC35600AA0J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 60UF 5% 470VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11537 pcs Datuen fitxa C276CC35600AA0J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 470V
tolerantzia ±5% Bukaera Quick Connect, Disconnect
Tamaina / dimentsioa 1.969" Dia (50.00mm) Series C276
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 276CC35600AA0J
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.528" (13.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 4.803" (122.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 60µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can kapazitantzia 60µF