C274AC35200AA0J
KEMETKEMET
C274AC35200AA0J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C274AC35200AA0J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 20UF 5% 470VAC QC TERM
Fitxak: 1.C274AC35200AA0J.pdf2.C274AC35200AA0J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C274AC35200AA0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C274AC35200AA0J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 20UF 5% 470VAC QC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14684 pcs Datuen fitxa 1.C274AC35200AA0J.pdf2.C274AC35200AA0J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 470V
tolerantzia ±5% Bukaera Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Tamaina / dimentsioa 1.772" Dia (45.00mm) Series C274
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-11429
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.528" (13.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.992" (76.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 20µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can kapazitantzia 20µF