C2225C821KZGACTU
KEMETKEMET
C2225C821KZGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2225C821KZGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225
Fitxak:
  • Mezua
C2225C821KZGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2225C821KZGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36102 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 2500V (2.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Beste izenak C2225C821KZGAC
C2225C821KZGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 820pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
kapazitantzia 820pF eskaerak General Purpose