C2225C273MCRACTU
KEMETKEMET
C2225C273MCRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2225C273MCRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.027UF 500V X7R 2225
Fitxak: C2225C273MCRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C2225C273MCRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2225C273MCRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.027UF 500V X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53641 pcs Datuen fitxa C2225C273MCRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.061" (1.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Beste izenak C2225C273MCRAC
C2225C273MCRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.027µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
kapazitantzia 0.027µF eskaerak General Purpose