C2225C102JBGACTU
KEMETKEMET
C2225C102JBGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2225C102JBGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 2225
Fitxak: C2225C102JBGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C2225C102JBGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2225C102JBGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35866 pcs Datuen fitxa C2225C102JBGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.061" (1.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Beste izenak 399-5563-2
C2225C102JBGAC
C2225C102JBGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose