C2220X562JFGACTU
KEMETKEMET
C2220X562JFGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220X562JFGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5600PF 1.5KV NP0 2220
Fitxak: C2220X562JFGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C2220X562JFGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220X562JFGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 5600PF 1.5KV NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74721 pcs Datuen fitxa C2220X562JFGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series HV FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 399-11236-2
C2220X562JFGAC
C2220X562JFGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5600pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 5600pF eskaerak Boardflex Sensitive