C2220X223JBGACTU
KEMETKEMET
C2220X223JBGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220X223JBGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 630V NP0 2220
Fitxak: C2220X223JBGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C2220X223JBGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220X223JBGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.022UF 630V NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71491 pcs Datuen fitxa C2220X223JBGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series HV FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 399-11234-2
C2220X223JBGAC
C2220X223JBGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.022µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 0.022µF eskaerak Boardflex Sensitive