C2220C821KZGACTU
KEMETKEMET
C2220C821KZGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220C821KZGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2220
Fitxak:
  • Mezua
C2220C821KZGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220C821KZGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44463 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 2500V (2.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak C2220C821KZGAC
C2220C821KZGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 820pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 820pF eskaerak General Purpose