C2220C124J1GACTU
KEMETKEMET
C2220C124J1GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220C124J1GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 100V C0G/NP0 2220
Fitxak: C2220C124J1GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
C2220C124J1GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220C124J1GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.12UF 100V C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17431 pcs Datuen fitxa C2220C124J1GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.045" (1.15mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series C
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 399-5394-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.12µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 0.12µF eskaerak General Purpose