C2220C101JDRACTU
KEMETKEMET
C2220C101JDRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220C101JDRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 1KV X7R 2220
Fitxak: C2220C101JDRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C2220C101JDRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220C101JDRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 100PF 1KV X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46210 pcs Datuen fitxa C2220C101JDRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak C2220C101JDRAC
C2220C101JDRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 100pF eskaerak General Purpose