C192C102G2G5CA
KEMETKEMET
C192C102G2G5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C192C102G2G5CA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL
Fitxak: C192C102G2G5CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C192C102G2G5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C192C102G2G5CA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4079 pcs Datuen fitxa C192C102G2G5CA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak Q1374845
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1925-1
C1925-1
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: CONN TERM STUD THREADED
Stockean: 2213 pcs
Deskarga:
RFQ
C1933R
C1933R
Stockean: 4092 pcs
Deskarga:
RFQ
C1925-1B
C1925-1B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: STUD TYPE JUNC BLOCK (ATO)
Deskarga: C1938.pdf
C192K104K1R5CA
C192K104K1R5CA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL